середа, 22 травня 2013 р.

День матері у Забужжі


У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.
Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.
Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
В 2013 році День матері в Україні припадає на 12 травня.
Ведучі свята: Роман Кійко, Оля Коляда та Максим  Мисюта

Співає Іванна Полюшинська 

Матерів вітають Оля Голінка і Марта Костюк

Пісня для мами у виконанні Оксани Хохонь

На концерті відбулась прем'єра пісні "Я тебе не зрікаюсь", що була написана місцевими авторками: Оксаною Пікою та Надією Бокало.
Оксана Піка - автор слів пісні "Я тебе не зрікаюсь",  музика Надії Бокало 

"Я тебе не зрікаюсь" співає Юля Костюк

Вальс для матерів...

Вірш для мами читає Надя Криштоф

Найменші учасники заходу 

Назар Мисюта 

Ірина Полюшинська

Співає Юля Бабій

Немає коментарів:

Дописати коментар